Joanna Jędrzejczyk w nowym spocie Formotivy. „Zaufałam marce stworzonej przez firmę farmaceutyczną”
Joanna Jędrzejczyk w nowym spocie Formotivy. „Zaufałam marce stworzonej przez firmę farmaceutyczną”

24 lipca 2018

Joanna Jędrzejczyk w nowym spocie Formotivy. „Zaufałam marce stworzonej przez firmę farmaceutyczną”

Opublikowany

Joanna Jędrzejczyk, na tydzień przed walką z Tecią Torres wystąpiła w spocie reklamowym marki Formotiva Pharma Nutrition. To linia profesjonalnych produktów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie stworzona przez firmę farmaceutyczną Aflofarm Farmacja Polska.

Spot przedstawia Joannę Jędrzejczyk podczas przygotowań do walki:

Zawsze stawiam sobie ambitne cele, a droga do ich realizacji jest tylko jedna – trening, trening, trening. Ale konieczne jest też wsparcie odżywkami dla sportowców. I to najwyższej jakości. Na rynku są różne produkty, ale ja zaufałam marce stworzonej przez firmę farmaceutyczną. Wybrałam odżywki Formotiva

mówi Jędrzejczyk w spocie promującym markę Formotiva.

Spot został opublikowany na tydzień przed kolejną walką Joanny. Tym razem polska zawodniczka zmierzy się z amerykanką Tecią Torres. Gala odbędzie się w nocy z 28 na 29 lipca w Calgary. Zdjęcia do reklamy były realizowane odpowiednio wcześniej – dla Jędrzejczyk priorytetem było przede wszystkim optymalne przygotowanie do kolejnego starcia. Z tego powodu, nagranie powstało w okresie roztrenowania, niedługo po ostatniej walce Joanny tj. w kwietniu 2018 r.
Kampania z udziałem Joanny Jędrzejczyk potrwa do 30 lipca i będzie realizowana przede wszystkim w Internecie. Spot będzie emitowany przed walką, w Polsacie Sport.

Spot można zobaczyć na Youtube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=GavR_d1a4zY 


Joanna Jędrzejczyk zawsze stawia sobie ambitne cele, a Ty? - Formotiva

Formotiva Pharma Nutrition to profesjonalna linia produktów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, w której znaleźć można wyłącznie pełnowartościowe odżywki, stworzone przez firmę farmaceutyczną. Więcej informacji na temat marki Formotiva Pharma Nutrition można znaleźć na stronie internetowej: http://formotiva.pl/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Jędrzejczyk.png

grafika | 1,42 MB

Pobierz
JJ.png

grafika | 1,65 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Aflofarm połączył siły z Trec Nutrition

temu

Przedstawiciele obu spółek podpisali umowę o finalizacji transakcji, w ramach której Aflofarm nabył 100% udziałów Trec Nutrition. Tym samym jedna z największych polskich firm farmaceutycznych przejmie kontrolę nad spółką produkującą specjalistyczne preparaty dla sportowców. Wcześniej pozytywną decyzję w tej sprawie wydał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Aflofarm przejmuje Trec Nutrition

temu

Aflofarm Farmacja Polska – jedna z największych firm farmaceutycznych w Polsce podpisała umowę wstępną o zakupie całości udziałów spółki Trec Nutrition - zajmującej się produkcją specjalistycznych odżywek dla sportowców oraz żywności funkcjonalnej.
Aflofarm wprowadza cefalosporynę III generacji

temu

Firma Aflofarm Farmacja Polska wprowadziła na rynek antybiotyk Cetix, zawierający substancję czynną cefiksym. Produkt  jest dostępny na rynku w dwóch formach podania: tabletki powlekane w dawce 400 mg oraz granulat do sporządzania zawiesiny doustnej w dawce 100 mg/5 ml , 60 ml i 100 ml. Lek jest wydawany z przepisu lekarza.
Joanna Jędrzejczyk i Formotiva łączą siły przed walką o pas UFC!

temu

Joanna Jędrzejczyk, na kilka dni przed rewanżem z Rose Namajunas, o mistrzostwo świata UFC, otrzymała wsparcie nowego sponsora - Formotiva Pharma Nutrition. To linia profesjonalnych produktów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie stworzona przez firmę farmaceutyczną Aflofarm Farmacja Polska.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.