Joanna Jędrzejczyk i Formotiva łączą siły przed walką o pas UFC!
Joanna Jędrzejczyk i Formotiva łączą siły przed walką o pas UFC!

4 kwietnia 2018 r.

Joanna Jędrzejczyk i Formotiva łączą siły przed walką o pas UFC!

Opublikowany

Joanna Jędrzejczyk, na kilka dni przed rewanżem z Rose Namajunas, o mistrzostwo świata UFC, otrzymała wsparcie nowego sponsora - Formotiva Pharma Nutrition. To linia profesjonalnych produktów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie stworzona przez firmę farmaceutyczną Aflofarm Farmacja Polska.

Umowa sponsorska została podpisana na minimum dwa lata. W jej ramach Joanna Jędrzejczyk będzie główną ambasadorką polskiej marki odżywek dla sportowców.

Przy podejmowaniu decyzji o współpracy pod uwagę brałam dwa najważniejsze czynniki. Po pierwsze - Formotiva jest polską marką, co jest dla mnie niezwykle ważne. Jestem patriotką i zależy mi na wspieraniu rodzimych marek. Po drugie – współpracuję wyłącznie z firmami, do których produktów mam pełne zaufanie w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Formotiva jest marką stworzoną przez firmę farmaceutyczną z wieloletnim doświadczeniem. Dla mnie, jako profesjonalistki, fakt, że odżywki powstają w takich samych standardach, jak leki, daje pewność, że są to produkty najwyższej jakości.

mówi Joanna Jędrzejczyk.

Joanna Jedrzejczyk

Kochani!😍 Wreszcie mogę zdradzić Wam swój mały sekret!😊 Zostałam główną ambasadorką odżywek marki Formotiva !⭐️ Spożywacie produkty Formotiva? A może już macie swoj ulubiony produkt lub smak?😋

Z naszej perspektywy Joanna jest wymarzonym ambasadorem marki Formotiva. Jest wybitnym sportowcem oraz gwiazdą w skali globalnej, co jest dla nas szczególnie ważne w kontekście ekspansji marki za granicami. Formotiva ma szerokie portfolio produktów dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie, niezależnie od wieku, płci czy stażu treningowego. Podpisanie umowy sponsorskiej jest początkiem szeroko zakrojonej współpracy z Joanną w różnych obszarach, której celem jest wspieranie aktywności fizycznej i zdrowia Polaków.

Piotr Kozakiewicz, Business Unit Manager marki Formotiva.

Umowa została podpisana w kluczowym momencie dla zawodniczki, tuż przed rewanżową walką o pas UFC z Rose Namajunas. W 2017 r. po zaciętej walce polska zawodniczka przegrała starcie z amerykanką. Była to pierwsza porażka Jędrzejczyk w federacji UFC. Teraz Polka wraca podwójnie zmotywowana, aby odzyskać pas. Walka odbędzie się 7 kwietnia w słynnej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Formotiva Pharma Nutrition to profesjonalna linia produktów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, w której znaleźć można wyłącznie pełnowartościowe odżywki, stworzone przez firmę farmaceutyczną. Więcej informacji na temat marki Formotiva Pharma Nutrition można znaleźć na stronie internetowej: http://formotiva.pl/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Formotiva_facebook_joanna_2_300dpi.jpg

grafika | 966 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Aflofarm połączył siły z Trec Nutrition

temu

Przedstawiciele obu spółek podpisali umowę o finalizacji transakcji, w ramach której Aflofarm nabył 100% udziałów Trec Nutrition. Tym samym jedna z największych polskich firm farmaceutycznych przejmie kontrolę nad spółką produkującą specjalistyczne preparaty dla sportowców. Wcześniej pozytywną decyzję w tej sprawie wydał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Joanna Jędrzejczyk w nowym spocie Formotivy. „Zaufałam marce stworzonej przez firmę farmaceutyczną”

temu

Joanna Jędrzejczyk, na tydzień przed walką z Tecią Torres wystąpiła w spocie reklamowym marki Formotiva Pharma Nutrition. To linia profesjonalnych produktów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie stworzona przez firmę farmaceutyczną Aflofarm Farmacja Polska.
Aflofarm przejmuje Trec Nutrition

temu

Aflofarm Farmacja Polska – jedna z największych firm farmaceutycznych w Polsce podpisała umowę wstępną o zakupie całości udziałów spółki Trec Nutrition - zajmującej się produkcją specjalistycznych odżywek dla sportowców oraz żywności funkcjonalnej.
Aflofarm wprowadza cefalosporynę III generacji

temu

Firma Aflofarm Farmacja Polska wprowadziła na rynek antybiotyk Cetix, zawierający substancję czynną cefiksym. Produkt  jest dostępny na rynku w dwóch formach podania: tabletki powlekane w dawce 400 mg oraz granulat do sporządzania zawiesiny doustnej w dawce 100 mg/5 ml , 60 ml i 100 ml. Lek jest wydawany z przepisu lekarza.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.