Przedstawiciele Aflofarmu wyróżnieni przez Polski Czerwony Krzyż

Przedstawiciele Aflofarmu wyróżnieni przez Polski Czerwony Krzyż

Opublikowany

2 grudnia 2017 r. pan Andrzej Furman, założyciel firmy Aflofarm Farmacja Polska został uhonorowany najwyższym odznaczeniem Polskiego Czerwonego Krzyża. Odznaczenia zostały przyznane podczas corocznego spotkania pracowników firmy. Oprócz Andrzeja Furmana, specjalne odznaczenie otrzymał też Łukasz Pawlikowski – pracownik Działu Organizacyjno - Prawnego w zespole Aflofarmu.

Wyróżnienia zostały przyznane na wniosek lokalnych władz Polskiego Czerwonego Krzyża. Andrzej Furman, założyciel firmy Aflofarm Farmacja Polska otrzymał Odznakę Honorową Polskiego Czerwonego Krzyża I stopnia. Jest to najwyższe (czterostopniowe IV, III II i I) odznaczenie PCK, które w 1927 roku powołał do życia Prezydent RP Ignacy Mościcki. Nagroda została przyznana za wieloletnie, bezinteresowne wspieranie działalności Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Ruchu Honorowego Krwiodawstwa PCK.

Podczas wydarzenia, nagrodę otrzymał również Łukasz Pawlikowski, pracownik Działu Organizacyjno-Prawnego w zespole Aflofarmu. Na wniosek Rejonowej Rady Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża przy Oddziale Rejonowym PCK w Pabianicach, został odznaczony, przez Kapitułę tego wyróżnienia – Kryształowym Sercem za honorowe oddawanie krwi i promowanie honorowego krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.

To nie pierwsze wyróżnienie dla Łukasza Pawlikowskiego, który do tej pory oddał już ponad 40 litrów krwi. Za swoją działalność na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Ruchu Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach już wcześniej był wyróżniony: Brązowym Krzyżem Zasługi, Odznaką „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”, Odznaką Honorową Polskiego Czerwonego Krzyża IV stopnia oraz Odznaką „Zasłużony dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Aflofarm wprowadza cefalosporynę III generacji

temu

Firma Aflofarm Farmacja Polska wprowadziła na rynek antybiotyk Cetix, zawierający substancję czynną cefiksym. Produkt  jest dostępny na rynku w dwóch formach podania: tabletki powlekane w dawce 400 mg oraz granulat do sporządzania zawiesiny doustnej w dawce 100 mg/5 ml , 60 ml i 100 ml. Lek jest wydawany z przepisu lekarza.
Joanna Jędrzejczyk i Formotiva łączą siły przed walką o pas UFC!

temu

Joanna Jędrzejczyk, na kilka dni przed rewanżem z Rose Namajunas, o mistrzostwo świata UFC, otrzymała wsparcie nowego sponsora - Formotiva Pharma Nutrition. To linia profesjonalnych produktów dla sportowców i osób aktywnych fizycznie stworzona przez firmę farmaceutyczną Aflofarm Farmacja Polska.
Prezes Aflofarmu z nagrodą specjalną EY Przedsiębiorca Roku

temu

Jacek Furman, Prezes Zarządu Aflofarm Farmacja Polska otrzymał Nagrodę Specjalną konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Gala finałowa odbyła się w czwartek, 23 listopada w Warszawie.
Aflofarm organizuje antynikotynowe szkolenie dla farmaceutów

temu

Aflofarm Farmacja Polska, wspólnie z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi i Łódzką Okręgową Izbą Aptekarską realizuje szkolenie dla farmaceutów pt. „Opieka farmaceutyczna dla pacjentów uzależnionych od nikotyny”. Konferencja szkoleniowa odbędzie się 25 listopada w auli wykładowej Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Teresa Lipowska twarzą kampanii reklamowej marki Vicard

Teresa Lipowska - aktorka, znana przede wszystkim z roli Barbary Mostowiak w serialu „M jak Miłość” wystąpiła w reklamie suplementu diety Vicard, wspomagającego prawidłową pracę serca. Kampanię reklamową z udziałem aktorki od 1 stycznia można zobaczyć w największych stacjach telewizyjnych.